Ücretsiz Canlı Destek Scripti | CriminalZ.Org • Hack Forum
Ücretsiz Canlı Destek Scripti

Ücretsiz Canlı Destek Scripti 2022-04-22

No permission to download
h0rmqk8.jpg

Ücretsiz Canlı Destek Scripti‘dir. Canlı Destek Scripti ile Crisp, Smartsupp, Tawkto gibi firmalara ücret ödemeyin.Ücretsiz Canlı Destek Scripti bir çok web sitesi, Canlı Destek sistemine ihtiyaç duymaktadır. Bir çok canlı destek sistemi sağlayan işletmeler mevcut. Bunlardan bazıları ise; Crisp, Smartsupp, Tawkto benzeri sitelerdir. Sitelerinizde bu yazılım ile canlı destek hizmeti verebilirsiniz.

Sistemden bahsedecek olursak, tamamını Türkçeleştirdik. Hiçbir kod şifreli değildir. Dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar sitede kullanabilirsiniz.

KURULUM​

Kurulumu ise çok basit, dosyaları indirdikten sonra, veritabanı oluşturunuz ve chat.sql dosyasını yükleyiniz. Daha sonra include klasörü içinde yer alan db.php dosyasından veritabanı bilgilerinizi düzenleyeniz.
Yönetim panelinize: siteadresi.com/operator
Kullanıcı Adı: admin
Parola: 123456

Canlı Destek Scripti Teknik Bilgiler​

7.0 üzeri çalıştırırsanız teknik hatalar alabilirsiniz. Hiçbir şekilde eksik kod ve zararlı kod yoktur.
Author
jackaL
Downloads
4
Views
195
First release
Last update
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

More resources from jackaL

About Us

CriminalZ Hack Forum is a cracking forum where you can find anything related to cracking. If you are looking for a great place to learn, make new friends, CriminalZ is your new home.

DMCA & Contact

Any DMCA takedown notice should be sent to this contact email: [email protected] We only respond and take action to plaintext e-mails. Do not send PDF or any other files.
Top Bottom