CriminalZ üyeleri bunlardan sorumludur | CriminalZ.Org • Hack Forum

CriminalZ üyeleri bunlardan sorumludur

n9ine

n9ine

Founder
CriminaL
LV
2

Awards
5
Hemen sorumlulukları inceliyelim

sharp

criminal
LV
0

Ben Şuayip buranın düzeninin bir kısmından ben sorumluyum. Öncelikle hepinizin Kurban bayramı mübarek olsun, hayırlı bayramlar.
Forumumuz bir hack forumudur ve bazı kuralları vardır. Bu kurallardan @jackaL Şu konuda bunlardan açıkça bahsetti https://criminalz.org/threads/forum-rules.431/ mutlaka okuyun, sorumlusunuz.

En çok yaptığınız hata şu, bir insan bir içerik ürettiğinde sadece elde etmek istiyorsunuz. Biz bir aileyiz bizi doğru anlayıp doğru şekilde desteklerseniz sizde bizim ailemizsiniz. Biz büyük şeylere adım atmayı planlıyoruz kendinizi geliştirin forumumuzdan destek alın ve bize destek verin. Destek aradığınız bir durum olduğunda pm'den veya
bana ulaşabilirsiniz size izleyeceğiniz yolu öğretebilirim. Öğrenmek ve bir hacker olmak asla imkansız değil, yazılıma da destek veriyoruz. Sadece yeterli kaynağınız yok, bunları sağlarım. Özellikle şu termux alemi.. Çoğu geliştirici size düzgün bir tool yayınlamaz. Adı fix yemiş olur. Zamanla bu forumda kalıp büyüdükçe size istediğinizi de vereceğim. Linux konusunda da destek verilecek sağlam tayfaya iyi bir eğitim verilecek. Sağlıcakla kalın iyi eğlenceler.
Bakalım

About Us

CriminalZ Hack Forum is a cracking forum where you can find anything related to cracking. If you are looking for a great place to learn, make new friends, CriminalZ is your new home.

DMCA & Contact

Any DMCA takedown notice should be sent to this contact email: [email protected] We only respond and take action to plaintext e-mails. Do not send PDF or any other files.
Top Bottom