Announcements - Üye gizliliği hakkında [Üst Düzey Anonimlik] | Page 2 | CriminalZ.Org • Hack Forum

Announcements Üye gizliliği hakkında [Üst Düzey Anonimlik]

ka4p3

criminal
LV
0

bizi 15 yaşında forum açanlardanmı sandın gülüm yaşımız büyük şükür elimiz parada tutuyo çor cocuklarla uğraşmak yerine çalışıyoruz biz paramızla bakıyoruz yaani xenforo falan filan bize koymaz 😉
Sana da koymaz bana da koymaz da, hiç para vermeden kullanmak varken bugün piyasası 2500₺ bu scriptin lisansının neden 2500₺ para vereyim ki? Scripte para vermem giderim o paraya siteyi full giydiririm temayla onla bunla şunla.
Dostum black star zaten lisans satıyor forum null muş ? Önemli olan null değil birlere temiz dosyalardır lisanslı olupta api den takip ediliceğine lisansı kırıp temiz dosya kullanmaktır boş boş ağzınızla osurmayın bilader
Birincisi, yasuo kullanıcı adlı birinden bir şey beklemek zaten hata. Önemli olan null değilse burada neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Bu konu neden var? İkincisi lisans olupta apiden takip nedir? XenForo hakkında bilgin bu kadar mı? Ne apisi, ne takibi? XenForo'da lisans kırma diye bir olay yok. Madem olay temiz dosya kullanmak, neden burada konusunu açıyorsunuz? Lisans satan her adam, lisanslı XenForo mu kullanıyor?
Kullanır veya kullanmaz ona diyecek bir şeyim yok, lisanslı birinin dosyalarını alır kullanır. Ama senin gibi daha dün doğmuş çocuklar lütfen sidik yarışına girmesin. Benim ilk defa XenForo kullandığım tarihte büyük ihtimal ya kreşteydin ya da ilkokula gidiyordun.

Bláck Stár

Bláck Stár

Founder
CriminaL
admin
LV
1

Awards
3
@ka4p3 dostum sen ne anlatıyosun? bu konu neden var fn, Seni ilgilendirmiyor orası okey? 2500₺ ben kendi cebimden vermedim, xenforo’ya domain bağladıktan sonra sana o domaine özel dosya veriyor. Bu konunun olması seni hiç ilgilendirmesin burası sosyal medya platforumu değil blackhat platforumudur yorumlarda gördüğün gibi birçok kişiyi ilgilendiriyor gizlilik senin için önemli değilse burada ticaret yapan kişileri ilgilendiriyor daha önce xenforo lisansına para vermeden xenforo hk bu kadar iddialı yorum yapmak neden? Malüm çok bilgilisin nulled xenforo ile temiz xenforo arasındaki farkları bana buraya diz dosya boyutuyle birlikte ayrıca kullanıcı ada gelirsek en azından anonim nick ile çekemediğimiz platforumlarda lolo yapmiyoruz yasuo dediğin adam senden benden daha eski adam. abicim Bknz saçma salak konuşup bayt israfı olmayın.

sharp

criminal
LV
0

@ka4p3 dostum sen ne anlatıyosun? bu konu neden var fn, Seni ilgilendirmiyor orası okey? 2500₺ ben kendi cebimden vermedim, xenforo’ya domain bağladıktan sonra sana o domaine özel dosya veriyor. Bu konunun olması seni hiç ilgilendirmesin burası sosyal medya platforumu değil blackhat platforumudur yorumlarda gördüğün gibi birçok kişiyi ilgilendiriyor gizlilik senin için önemli değilse burada ticaret yapan kişileri ilgilendiriyor daha önce xenforo lisansına para vermeden xenforo hk bu kadar iddialı yorum yapmak neden? Malüm çok bilgilisin nulled xenforo ile temiz xenforo arasındaki farkları bana buraya diz dosya boyutuyle birlikte ayrıca kullanıcı ada gelirsek en azından anonim nick ile çekemediğimiz platforumlarda lolo yapmiyoruz yasuo dediğin adam senden benden daha eski adam. abicim Bknz saçma salak konuşup bayt israfı olmayın.
Bilen bilmeyen boş boş konuşuyor işte kemalim fazla kale almamak gerekir boşver salla cevap vermeye değmez

sharp

criminal
LV
0

Sana da koymaz bana da koymaz da, hiç para vermeden kullanmak varken bugün piyasası 2500₺ bu scriptin lisansının neden 2500₺ para vereyim ki? Scripte para vermem giderim o paraya siteyi full giydiririm temayla onla bunla şunla.
Diyelim bi açık tespit edildi nasıl güncelleme yapmayı düşünüyorsun kardeşim bişey olsa karşında muhattap bulamazsın 2.5k için bunları göze almaya değmez bence

ka4p3

criminal
LV
0

@ka4p3 çekemediğimiz platforumlarda lolo yapmiyoruz yasuo dediğin adam senden benden daha eski adam. abicim Bknz saçma salak konuşup bayt israfı olmayın.
açıkmış boyut farkıymış zaman kaybı ben size açıklıyorum hala bildiğinizi okuyorsunuz. sadece şu zoneyi atıp çıkacağım forumdan. biz ihtilal döneminde imhatimi diye dost site eklediğiniz siteye zone kasardık bu adam kim?

CriminaL

CriminaL

infinity
LV
3

Awards
6
norma

About Us

CriminalZ Hack Forum is a cracking forum where you can find anything related to cracking. If you are looking for a great place to learn, make new friends, CriminalZ is your new home.

DMCA & Contact

Any DMCA takedown notice should be sent to this contact email: [email protected] We only respond and take action to plaintext e-mails. Do not send PDF or any other files.
Top Bottom